Loading...

Spotkanie liderów biznesu i technologii w Londynie – zapraszamy

Konferencje z serii „ACCELERATE” to atrakcyjne wydarzenia na których spotykają się wpływowi przedstawiciele firm zajmujących się nowymi technologiami z wielu branż biznesu.  Najbliższy event z tej serii odbędzie się w Londynie 10 września. Liczba miejsc jest ograniczona więc już dziś trzeba zarezerwować bezpłatną wejściówkę.

Wydarzenie odbędzie się w Victoria  Park Plaza w Londynie a głównym mówcą będzie dr Chris Parry.

Dr Chris Parry admirał Royal Navy, angielski myśliciel, autor bestsellerów traktujących o trendach w technologii i  geopolityce.  Znany i szanowany komentator w tych dziedzinach. Założyciel firmy zajmującej się analizami strategicznymi. Jego doktorat z dziedziny psychologii behawioralnej i organizacyjnej dopełnia spektrum wiedzy jaką będzie się dzielił ze słuchaczami.

Bardzo interesująco wygląda też agenda spotkania. Oto jej zagadnienia:
– Dla liderów. Jak współczesne technologie mogą pomóc liderom biznesu kierować zespołami i organizacjami.

– Trendy w technologii – spojrzenie na rok 2025.

– Strategia customer-obsessed jak to działa.

– Trendy marketingu. Jak wiodące firmy zmieniły swoje procesy marketingowe, sprzedażowe, serwisowe i operacyjne w ciągu kilku miesięcy.

– Low code/no code. Jak pomimo ograniczonych zasobów informatycznych realizować potrzebę rozwoju organizacji i pokonywać nowe wyzwania związane z przyśpieszaniem procesów sprzedażowych, marketingowych, usługowych i operacyjnych.

Nad tymi zagadnieniami poza dr Chrisem Parry pochylą się również Emmanuel Facovi (Kompass International), Michael Barber (Praesto Consulting), Tim Bond (Data & Marketing Association) oraz Renaud Vandewalle (Agovo), Alex Donchuk (bpm’online), Andie Dovgan (bpm’ online).

Czasu jest mało, bezpłatnych miejsc też. Dlatego zapraszamy do rejestracji TUTAJ

2019-08-19T15:02:07+00:00
Zapraszamy do kontaktu