Loading...

Nowe darmowe narzędzie do wizualnego projektowania procesów biznesowych- bpm’online studio free

Od 5 czerwca 2019 r.  każdy może korzystać z darmowego oprogramowania do projektowania procesów od bpm’online. Działający globalnie producent oprogramowania, przodujący w obszarach low-code, automatyzacji procesów i CRM, udostępnił bezpłatne narzędzie do projektowania procesów pozwalające w czasie rzeczywistym pracować grupowo nad ich wizualizacją.

Bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu w budowie aplikacji biznesowych, deweloperzy z bpm’online stworzyli oprogramowanie dla zespołów zajmujących się projektowaniem i automatyzacją procesów biznesowych. W wielu wypadkach pozwalające przyśpieszyć proces projektowy nawet o 30%.

Wizualizacja procesów z użyciem bpm’online studio free oferuje cztery główne korzyści dla zespołów projektowych i analityków biznesowych:

Przyśpieszenie procesu projektowania
Dzięki prostym, intuicyjnym i łatwym w obsłudze wizualnym narzędziom projektowanie i zarządzanie procesami staje się łatwe i dostępne dla wszystkich. Katalogowanie i zarządzanie nimi w zunifikowanym środowisku pozwala na znaczne przyśpieszenie pracy i wdrażania innowacji.

Standaryzowany format komunikacji wizualnej
Zgodność ze standardem BPMN 2.0 oznacza łatwą komunikację pomiędzy ekspertami z różnych dziedzin (IT, HR, sprzedaż, marketing, księgowość i innych) ponieważ nie wymaga znajomości programowania. Wizualny standard BPMN został stworzony do wizualizacji procesów biznesowych, tak aby zrozumienie jego diagramów nie wymagało specjalistycznej wiedzy. Bpm’online studio free zapewnia również import i eksport diagramów do i z innych systemów BPM (dzięki wsparciu *bpmn).

Praca grupowa w czasie rzeczywistym

Edycja, komentowanie, zdalne przeglądanie diagramów procesów w czasie rzeczywistym to nowinka która świetnie się przyda przy w zespołach rozproszonych, na szkoleniach, pokazach czy prezentacjach. Nie ma już ograniczeń związanych z czekaniem, kolejnością zmian czy ograniczaniem kreatywności zespołu.

Uproszczony proces dokumentowania

Generowanie dokumentacji procesu nie mogło być łatwiejsze. Studio free pozwala zapisanie dokumentacji procesu wraz z komentarzami i opisami bezpośrednio do plików PDF w locie.

Bpm’online studio free zostało tak zaprojektowane by przenieść modelowanie procesów biznesowych na nowy poziom. Ten bezpłatny produkt firmy bpm’online został wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia by przyśpieszać i ułatwiać zarządzanie procesami w firmie.

Wierzę, że bpm’online studio free pomoże znacząco usprawnić optymalizację i tworzenie innowacyjnych procesów w wielu firmach w Polsce. To narzędzie wydaje się być idealne dla konsultantów, analityków i kadry zarządzającej.

Wizualizacja procesów to łatwiejsze wdrażanie zmian, szybszą adaptację nowej kadry, lepsze szkolenia pracowników i prostsze sięganie po innowacje organizacyjne i procesowe.”- mówi Robert Sokołowski prezes i partner w Aype, spółce zajmującej się wdrożeniami produktów bpm’online.

W pierwszej odsłonie bpm’online studio free jest narzędziem do łatwego, grupowego projektowania   procesów. Strategią bpm’online jest jednak ewolucja tej gałęzi oprogramowania. Celem jest dostarczenie użytkownikom wyrafinowanej niskokodowej (low-code, no-code – wizualnej, niewymagającej programowania) platformy do całościowego zarządzania procesem tworzenia aplikacji biznesowych. Od momentu zbierania wymagań i określania funkcjonalności do gotowego produktu i jego późniejszej ewolucji. To wszystko ma być dostępne bezpłatnie.

Warto już dziś zacząć korzystać z bpm’online studio free.
https://www.bpmonline.com/studio-free

2019-06-10T12:01:29+00:00
Zapraszamy do kontaktu