RODO

Czy jesteś gotowy?

Więcej >>>

Rozwiń swoją sprzedaż z bazą

Więcej >>>

Potrzebujesz wydajnego i sprawnego
systemu CRM?

Więcej >>>

Dzięki aplikacji ACBM na smartfony
możesz

Więcej >>>

Home 2017-12-08T10:08:15+00:00

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, zarządzania projektami oraz wdrożeń systemów CRM. Naszą specjalizacją są procesy sprzedaży, marketingowe oraz serwisowe.

Doświadczenie zdobyliśmy realizując projekty w takich branżach jak MEDIA, FINANSE, USŁUGI i PRZEMYSŁ. Pomagamy naszym Klientom budować interakcje i relacje z ich klientami na każdym poziomie. Począwszy od akcji marketingowych, przez kompleksowy proces sprzedaży, aż do zarządzania serwisem i usługami po sprzedażowymi.

Ponad 50 zrealizowanych wdrożeń

1500 użytkowników CRM

Realizowaliśmy projekty w 10 krajach

W filozofię naszego działania na stałe wpisana jest dbałość o jakość i efektywność oraz odpowiedzialność za wartość, którą dostarczamy Klientowi za pośrednictwem naszych usług. Odpowiadając na potrzeby Klientów, łączymy powyższe elementy w odpowiednio przygotowane, kompleksowe projekty gwarantujące wszechstronne podejście do danego zagadnienia. Najważniejsze jest dla nas zrozumienie wyzwań, które stoją przed naszymi Klientami.

Bpm’online studio free

5 czerwca zapraszamy na międzynarodowe spotkanie online na którym zaprezentowane zostanie nowe, darmowe bpm’online studio. Bpm’online studio [...]

Kolejne wydawnictwo wybrało system Aurea CRM

Grupa MAC, wiodące wydawnictwo edukacyjne, podpisała umowę na wdrożenie kompleksowego rozwiązania CRM opartego o oprogramowanie Aurea CRM. [...]

Kolejny klient bpm’online

Innowacyjna firma w zakresie wydruków w technologi 3D  3d - 3DLab - wybrała bpm'online jako narzędzie wspierające [...]

Zaufali nam

Nasz zespół wspiera organizacje i Klientów w całej Europie. Ukończyliśmy kilkadziesiąt wdrożeń CRM w szerokim spektrum branż, w tym w mediach, przemyśle, finansach czy usługach. Profesjonalnie zajmujemy się nie tylko wdrożeniami CRM, ale również doradztwem w zakresie istniejącej już infrastruktury.

Zapraszamy do kontaktu