MS Dynamics 365 2018-01-12T16:28:36+00:00

Microsoft Dynamics 365 to nasze rozwiązanie biznesowe do zarządzania relacjami z klientami (CRM).

Wpływa ono wzrost wydajności sprzedaży i skuteczność marketingu dzięki informacjom z portali społecznościowych, analizom biznesowym i zarządzaniu kampaniami w chmurze, lokalnie lub w modelu hybrydowym

Sprzedawaj skutecznie. Twoi klienci są bardziej świadomi niż kiedykolwiek w przeszłości — podejmą decyzję o kupnie, jeszcze zanim sprzedawca będzie mógł cokolwiek zrobić. Twój zespół sprzedaży musi się dostosować do tego nowego rodzaju klientów — nawiązując głębsze relacje z nimi i personalizując każdą interakcję. Oferując Microsoft Dynamics 365, pomagamy przeobrazić Twoje działania sprzedażowe w taki sposób, aby umożliwić Ci dostosowanie się do nowych zachowań klienckich. Twoi przedstawiciele handlowi mogą skupić się na tym, co ważne, by sprzedawać szybciej i więcej.

Inteligentniejszy marketing. Marketing zmienia się w niespotykanym tempie. Pracownicy marketingowi są bardziej uzależnieni od preferencji klientów i muszą szukać nowych sposobów docierania do nich za pomocą nowych kanałów, by zapewniać im znakomitą obsługę i jednocześnie móc analizować efekty swoich wysiłków marketingowych.

MS Dynamics 365 Małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują systemu CRM, które wzmacnia istniejące relacje z klientami i pozwala zwiększać sprzedaż bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Microsoft Dynamics 365 ułatwia skuteczne zarządzanie klientami, pozwalając skupić się na właściwych możliwościach i w efekcie szybciej finalizować sprzedaż i lepiej obsługiwać klientów.

Chcesz zobaczyć nasze rozwiązania? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu