Loading...
Home 2017-07-18T11:27:44+00:00

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, zarządzania projektami oraz wdrożeń systemów CRM. Naszą specjalizacją są procesy sprzedaży, marketingowe oraz serwisowe.

Doświadczenie zdobyliśmy realizując projekty w takich branżach jak MEDIA, FINANSE, USŁUGI i PRZEMYSŁ. Pomagamy naszym Klientom budować interakcje i relacje z ich klientami na każdym poziomie. Począwszy od akcji marketingowych, przez kompleksowy proces sprzedaży, aż do zarządzania serwisem i usługami po sprzedażowymi.

Skuteczna sprzedaż

Skuteczna sprzedaż

Obsługuj i zamykaj jeszcze więcej klientów dzięki wsparciu procesów sprzedażowych systemu CRM. Wykorzystaj gotowe narzędzia do utrzymywania trwałych relacji z klientem.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

System CRM sprawi, że proces sprzedaży stanie się prostszy i co za tym idzie mniej czasochłonny. Zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na pozostałych klientów.

Większy zysk

Większy zysk

Rezultatem optymalizacji procesów sprzedaży jest zwiększona wśród pracowników produktywność, która przekłada się na rosnące zyski sprzyjające rozwojowi firmy.

W filozofię naszego działania na stałe wpisana jest dbałość o jakość i efektywność oraz odpowiedzialność za wartość, którą dostarczamy Klientowi za pośrednictwem naszych usług. Odpowiadając na potrzeby Klientów, łączymy powyższe elementy w odpowiednio przygotowane, kompleksowe projekty gwarantujące wszechstronne podejście do danego zagadnienia. Najważniejsze jest dla nas zrozumienie wyzwań, które stoją przed naszymi Klientami.

  • Najnowsza aktualizacja Aurea CRM!

    Nowe wydanie Aurea CRM jest już dostępne! Wydanie CRM 2017 R2 dostarcza ulepszoną wydajność, więcej możliwości oraz nowe rozwiązania: Integracja [...]

Kontrola pracowników

Do niedawna zdobywanie informacji o aktywności i wydajności zespołów wiązało się z nieustannym zadawaniem bezpośrednich pytań, bądź co gorsza z ciągłą [...]

Aurea przejmuje Jive!

Drodzy klienci oraz partnerzy, W dniu dzisiejszym ogłoszono porozumienie z firmą Jive z Doliny Krzemowej. W ramach nawiązanej współpracy wprowadzi [...]

Problem z przejmowaniem obowiązków po innych pracownikach

Zdarzyło Ci się zastąpić kolegę w pracy podczas jego nieobecności? Przejmowałeś obowiązki po poprzednim pracowniku? Nie byłeś w stanie zrozumieć [...]

Zaufali nam

Nasz zespół wspiera organizacje i Klientów w całej Europie. Ukończyliśmy kilkadziesiąt wdrożeń CRM w szerokim spektrum branż, w tym w mediach, przemyśle, finansach czy usługach. Profesjonalnie zajmujemy się nie tylko wdrożeniami CRM, ale również doradztwem w zakresie istniejącej już infrastruktury.